Games.cz bylo nejlepší v letech 2010-2013 podle mě. Pak to ztratilo nějak ten krásný vibe a dneska jsou tam tak agresivní reklamy (horší než na kdejaké porno stránce), že navštívím zřídka. Už ani diskuze tam nejsou, co bývaly.
Lifty: recenzi číst nechci, ale co je špatně? Já v tý době Grygara moc nemusel, tak jsem zvědavěj 😅
|
reagovat
|



