) nemají stále stejná práva jako ostatní, a poté jim pomoct ty práva nabýt. I když se mnohdy tato část populace přetvařuje, že jim menšiny nevadí. Dokud teda budou držet hubu a krok a budou spokojení s tím, co mají. Ale takhle to bylo vždycky, že jo. Kdyby třeba ženy nebojovaly k velké nelibosti zbytku společnosti o volební právo a držely hubu a krok, tak by ho taky dodnes neměly. Stejně tak např. Afroameričani, kteří za svá práva krváceli i umírali desítky let (a stejně to ani dnes není úplně ideální). No a k tomu AC: Shadows - já bych řekl, že ti lidé, co rozpoutali tu obrovskou hejt kampaň proti hře, fakt nejsou typická cílovka, ale většina z nich budou ti tzv. klasičtí kolemjdoucí, kteří jsou v první i poslední řadě hlavně aktivními či pasivními účastníky kulturní války. Aktivní na rozpoutávání takovýchto bouří mají zájem kvůli tomu, že je tenhle grifting živí a pasivní jsou prostě různé "oběti", které zapadly hluboko do králičích nor a bublin, které se kolem grifterů vytvářejí. Ta účast na společné nenávisti jim dává pocit toho, že někam náleží.

