reaguje na:
KARLOS
Vůbec to neberu jako podpásovku, jen spíš ujištění toho, že jste absolutně nepochopili, co mi vadí.
|
reagují:
KARLOS
|
reagovat
|
Jednoduché!
(sorry, to byla podpásovka, ale musel sem
).
