Včera som zistil, že Tron 2.0 je na gog a hovorím vám, toto je jedna z najlepších hier akú som kedy hral. Aspoň teda 20 rokov dozadu
A nepoznám nikoho čo by tú hru poznal nedajbože hral.
A nepoznám nikoho čo by tú hru poznal nedajbože hral.|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagují:
Haggar
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|


|
reagují:
HAL
|
reagovat
|

|
reagovat
|