reaguje na:
okkac
druhá sezóna trošku slabšia, ale baví. Grillo je dobrý herec a bol by som rád, keby mu dali väčší priestor to dokázať aj tu. Stačí si pozrieť seriál Kingdom, kde je síce bývalá MMA legenda, no tiež tam väčšinu času "jen mluví", a je diabolsky geniálny. Tam mali ísť ceny Emmy a Golden Globe na metrické tony. Teraz Sly lanári Pacina do tretej sezóny, tak hádam to klapne. Ak nie, tak sa ich spolu v projekte nedočkáme už fakt nikdy, keďže Al to už dlho na tomto svete asi nevydrží.
|
reagovat
|





