reaguje na:
Disketa1
Na toto se těším už dlouho. Vypadá to super.To (logické) množství maďarštiny v traileru mě teda děsí, tam jsem nepochytil foneticky ani jedno slovo....Ale vypadá to, že to bude vícejazyčné, v traileru je i Roden a mluví česky.
|
reagují:
Disketa1
|
reagovat
|



Ja mu to preju 