La última noche en Tremor
Im simple man, I see Paulo Oriol a nepotrebuju vědět nic jiného. Je pravda, že se to táhne až běda a že by potřeboval silnější dramaturgický dohled, než to co mu spíš nedává Netflix... ale sakra, jsem u čtvrtého dílu a jestli to má být Španělská variace na Osvícení, tak budu na konci asi hodně spokojený. Pokud by nestačilo spojení Oriol-Osvícení... přidám ještě Španělskou Báru Štěpánovou za mlada v tomto séroši bez cenzury: link
|
reagovat
|



Ale na tom celym je prave nejdivnejsi, jestli je to mysleno vazne nebo se timhle snazi cely ten aktivismus tvurci zesmesnovat. Ale tak divne buransky. Vlastne nerozumim, kdo je tady cilovkou. Neni to ani dalsi Most, ani vec ktera "neco" rekne. 

