Na Heat jsem se těšil, ale po pár hodinách jsem zjistil, že jízdní model je úplně stejný jako v Payback či 2015 (takže jsme se nikam neposunuli, to bych u EA vůbec nečekal...), navíc tentokrát nedošlo ani na jeden song, který by se mi líbil (i v Payback jsem našel dva! 👏) a cheatující policejní AI mi opět lezla na nervy (ale to v každým NFS).
Ale určitě se těším až zkusím i Unbound (až ho dají zadarmo na PS Plus -- jako předchozí díly 😁)
Jo jinak ... původní Most Wanted ftw samozřejmě 🤘
|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|





