
reaguje na:
Haggar
Vidíš, ten první odstavec je přesně to, o čem jsem psal trochu níže. Extrémisti si ukradli celej diskurs a člověk si pak musí fakt dávat pozor, aby ho to nějak nezačalo taky ovlivňovat. Naštěstí s tím třeba já problém nemám téměř nikdy (pokud to teda fakt není extrémně do očí bijící) a snažím se u jakéhokoliv díla hodnotit to, co je opravdu podstatné. Ale každý je jiný, to chápu. Jen je třeba si dát pozor, ať se nakonec člověk nepropadne příliš hluboko... mezi ten internetový odpad. 

|
reagovat
|
