Pravda, to je hrozně pokrytectký názor.
Sam si díky rolik trpaslíka nahrabal miliony, proslavil se konečně i mimo roli gay liliputa v Death at a Funeral (kterou si strihl i v ehm, černošském remaku, kde on jediny zustal bílý)
A teď, když už sedí na židli slávy a peněz, hlásá takové velké řeči...
Ale tahle debata už vede do South Park stylu, kdy si Kyleuv otec řekl, že chce být delfín...
reaguje na:
Papricek
|
reagovat
|


