reaguje na:
esmo
Jako asi bych to stejně radši vyměnil, už jen kvůli jinému složení kabelů, co se tam teď dávají. Modulární by byl nejlepší, ale ty jsou cenově už někde jinde.
|
reagují:
esmo
|
reagovat
|

Ale jestli je to dobrý nápad po takové době? To těžko říct. Normálně bych řekl, že by s tím neměl být problém.


