
reaguje na:
Vardant
No jako je, já kupuju pořád Seasonici, naučil mě to kamarád v dětsví, že prej jsou dobrý, tak se tím řídím 

|
reagují:
Vardant
|
reagovat
|
Ale jestli je to dobrý nápad po takové době? To těžko říct. Normálně bych řekl, že by s tím neměl být problém.



