Poslední dobou u sebe nicméně s jistou nelibostí pozoruju, že ač mám knížky stále rád, čtu převážně elektronicky - primárně samozřejmě na Kindlu, ale hodně teď i v kombinaci s aplikací: ta praktičnost, kdy máš ten titul pořád u sebe, pro všechny pauzy na oběd apod., je pro zaměstnaného rodiče, který si ten luxus sednout si někam s knihou může dovolit zhruba jednou za několik týdnů, ne-li měsíců, jednoduše k nezaplacení...





