Tady k tomu něco je.
Hlavně ať ho nedabuje Wahlberg.
To mi tehdy málem rupla cívka, když jeden z mých nejmíň oblíbených herců stvarnil jednu z nejlepších herních postav.
Asi jak kdyby točili RdR 2 a Arthura si zahral Jai Courtney.
reaguje na:
departed
|
reagují:
Godlike
|
reagovat
|




