
reaguje na:
SteKi
Omylem jsem to předobjednal .... a to jsem to nechtěl původně ani hrát 

|
reagují:
SteKi
|
reagovat
|

Ten trailer jsem si pustil asi 10x za sebou, vic nez na jakykoli film za poslednich par let.
