reaguje na:
speta.jr
Kdo by neměl dobrej comp a chtěl hrát něco obdobně cool jako Doom Eternal (poslední dobou mám dokonce pocit, že vlastně víc cool) tak určitě zkuste Ultrakill. Jakmile si člověk zvykne na poněkud... ehm... podivnou grafiku a rozkouká se, dostane největší skillbased jízdu ever, plus atmosféru, příběh, barvitost... dají se tam dělat kombíčka podobně jako když v Eternalu fast-switchujete zbraně, ale je to ještě mnohem bizarnější, svobodnější a kreativnější. A megarychlý. Strašně moc cool. Teď zrovna to nemaj ve slevě, ale dá se to koupit v bundelu ještě s jednou podobnou hrou (kterou jsem nehrál) levněji než samotné.
|
reagují:
Kostěj
|
reagovat
|



