Diablo 319 hodin
Destiny 2 97 hodin
Hogwarts 70 hodin
Jedi Survivor 38 hodin
Spidey 31 hodin
+ 62 BG3, + 26 Starfield, + cca 150 Marvel Snap + cca 30 WoWko
Čili nějakých 860 za rok. Už by to chtělo, abych za to byl třeba aspoň placenej, takhle to působí trochu blbě...


Vytvořil jsem nový účet, napsal na podporu, takže jsem zvědavý. Prý to může trvat i několik měsíců.
