
Docela mě se.e, že jsem dosud nenavštívil žádné město z GTA. Až se jednou dostanu do LA a NY, tak nebudu procházet typické turistické lokace, ale právě ty z GTA, ve kterých jsem "vyrůstal".



|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|
|
reagovat
|




|
reagovat
|

|
reagovat
|



|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Pro jeden detsky domov s prateli kupujeme darky, ktere si tamni deti praly. Padlo na me toto prani psane detskou ruckou: "Fifa 22 na Xbox 360"
Mate nekdo zkusenosti? Ja nikdy konzoli nemel.|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|