reaguje na:
(=LIFTY=)
A to já si to zahraji, ten svět vypadá a zní naprosto úchvatně, rozhodně jedna z nejhezčích her za poslední roky (asi jen Horizon hry se kráse prostředí v Avatarovi vyrovnají). Ale té optimalizace se bojím, no.
|
reagují:
Gladiator15
|
reagovat
|


Vcera vecer se tu prohanel evidentne Santa ve Ferrari 

