reaguje na:
dreamy
Navazuje to na Shadowlands a příběh té postavy (Anduina) tam, který měl určité paralely s příběhem Arthase. Proto ten záběr. A proto i jeho celkové rozpoložení ve videu. Trpí dost silným PTSD.
|
reagovat
|


Začiatok bol super a bol tam aj jeden moment, z ktorého mi odjebalo dekel podobne ako to dokázala jednotka niekoľkokrát za hodinu. Tu to bolo raz a hotovo. Príbeh sa pomaly utápa v nekonečnej loop, o ktorej dokonca aj postavy začnú časom hovoriť. Otázky z jednotky zostali z veľkej časti nezodpovedané a pribudla celá rada nových. Koniec na mňa už pôsobil trochu ako vtip. 
