
Redesignovaná Ashrah se povedla! Syzoth/Reptile jako saurian i člověk… krása. Sareena v démon formě. Havik teď pochází z Orderrearlmu a je to jiná herní postava? Johnny Cage v brnění Hotarua? A vidím, že tam osvobozují Quan Chiho? Tohle bude pecka i ve story módu. 

|
reagovat
|
... já snad neodolám.
Ale uvidíme, je taky možné, že WoW půjde jiným směrem
Ale samozřejmě pokud máš rád tento žánr pro MMO prvky hraní, tak i v tom je momentálně XIV jedna z nejlepších her na trhu.