reaguje na:
HAL
Btw FSR 3.0 předevčírem vyšlo, zatím je podpora jen u dvou her. Kvalitativně je prý úplně stejně jako DLSS 3, akorát jede na mnohem víc a mnohem starších kartách.
|
reagují:
Vardant
|
reagovat
|
Přitom mám pocit, že jsem nijak zvlášť nepospíchal, nicméně i tak mám zhruba o 10 hodin méně než v Divinity 2. 
