Tak som tomu dal zase šancu po tom veľkom update a konečne je to v stave, že ma to baví a som schopný užívať si tú atmosféru, svet, hrateľnosť a nemám pritom pocit, že hrám niečo nedokončené.
Tak ak je tu niekto kto to tiež odkladal resp. ho to nebavilo pri vydaní hrať tak ako mňa, vrelo odporúčam.
Cyberpunk 2077
|
reagovat
|

