Kdokoliv z těch dvou vyhraje, tak bude nejstarší US prezident v historii (v době zvolení), a je jedno který.
Osobně si myslím, že Trump nemá moc velkou šanci. Spousta umírněnějších republikánů nad ním zlomila hůl a to nevíme, co na něj za další rok a půl ještě vyplave. (Skandál kolem tajných materiálů mu uškodil asi nejvíc.)
reaguje na:
DarkSith
|
reagují:
The Joker
|
reagovat
|



