
reaguje na:
HAL
Tvoje řešení mi určitě dává smysl, když jsi napsal, že ji máš jen na překlenovací období, než postavíš nové pc. Nicméně já od ní očekávám, že mi na ty moje blbiny bude muset sloužit řadu let, tak snad i poslouží ... kartu dám do nákladů, takže bez DPH to pak vychází ještě o něco líp. Nicméně, já nikdy nekupoval elektroniku z druhé ruky, nějak se toho bojím 

|
reagují:
HAL
|
reagovat
|

Takže odvtedy akurát si explorujem maximálne waypointy a idem iba main Q, aby som potom tie vedľajšie aktivity nefarmil "zadarmo". Ale príbeh je super a hra celkovo inak tiež, hoci je pravda, čo niektorí tvrdia, že to scalovanie creep je také nahojdačke, niekedy sa cítim ozaj slabý, niekedy nie a okolo 90lvl to vraj ešte len pocítim.
. Plus to stálo snad $10, ale $5 jsem měl z nějakého historického důvodu zdarma na účtu. = stálo mě cca 100,- abych hrál hru tak jak byla nadesignovaná a paradoxně mě ta hra fakt hodně bavila (73h, 92% completion), byť bych ji nikdy v nějakém hodnocení vyloženě nevyzdvihoval, viz: 