Evil Within
Dal to tady někdo na platinu? Momentálně jedu na ten AKUMU mode, kde jedna rána= smrt a už na survivor to byla docela řežba. Co jsem koukal, má platinu asi 0,5% lidí a obtížnost je 9/10. Já jen, jestli jsem magor sám anebo to už někdo aspoň zkusil :) Jinak hra je to super, i když má pár chybiček, líbí se mi ten příběh, jako šílený Mindfuck a Laura je jeden z nejnepříjemnějších monster ever. Ble.
|
reagují:
Ash_Black
|
reagovat
|



