
Z druhýho Spideyho nejsem na větvi, protože jsem se ještě nedostal ani k jedničce krucinál
leží mi tady přímo přede mnou na poličce!A ta samurai "soulsovka" taky vypadá parádně, ale je to od studia, o kterým nikdo nikdy neslyšel a je to nová IP, takže umírněné očekávání.



