
Nechystá sa tu niekto kúpiť hru cez steam? Predal som všetky skiny z CS:GO a zbytočne mi tam leží 82euro už niekoľko mesiacov. Ja by som niekomu kúpil hru ako darček a ten niekto by mi poslali prachy na účet 

|
reagovat
|



