Resident Evil 7
Já že si dám nějakou hororovou hru po dohrání Alana Weaka a tohle je úplně jiný level... Čistokrevný hnus a jestli tohle někdo hraje ve VR, tak by měl dostat bobrika odvahy přímo od Rikitana.
|
reagovat
|



Strašná návykovka tahle hra. 