reaguje na:
Cinefil
Mě jen překvapuje že to někoho překvapuje.
|
reagovat
|
Ale pirátstvo, nepirátstvo. Treba uznať, že zlaté roky týchto adventúr sú už dávno preč a dnes už to nadchne skôr len skutočných pamätníkov.|
reagovat
|
Zřejmě někdo z HitHitu čmajz preview kopii a šíří ji netem. 

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Jinak duo Chloe a Nadine je výborně napsané a skvěle funguje. Navíc krásně obě postavy posune dopředu a něco nového se o nich dozvíme. Dost jsem si hru užil. Slabších 8/10.|
reagují:
SteKi
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Je to také svižné, buď sa mi totálne darí alebo okamžite skapem a na nové kolo čakám tak 10 sekúnd. A to sa mi veľmi páči!
Pretože ak niečo zo srdca nenávidím, tak je to nekonečné čakanie kým ma niekam pripojí. Fakt odporúčam. Je to dobré na odreagovanie, teda keď to človek nehrotí.|
reagovat
|

|
reagovat
|
Vždyť klidně diskutuj s ostatníma, já o té hře vím jen to, že se tomu na Vortexu podrobně věnují, tak jsem to sem poslal. Odteď mě prosím ignoruj, reagovat už nebudu.|
reagovat
|

|
reagovat
|