I ty 3 % můžou mít smysl, jestli to zabrání těžkému průběhu :-) Což nevím jak ty čínské, ale u AZ, JJ, Moderny, Pfizeru a Sputniku je to takřka stoprocentní.
A už jsem byl poučen, že ty čínské horší vakcíny prostě v Asii stačí při těch opatřeních co tam mají.
reaguje na:
The Joker
|
reagovat
|



