reaguje na:
AndyKaufman
No, možný to je (i když při těch letošních rekordně nízkých teplotách...), ale očkování teď přeci jen dost zrychlilo, na konci května by už na řadě asi mohli být i lidé pod 40 (když skoro 400K čeká na vektorové vakcíny u praktika).
|
reagovat
|


