Nezmerite mi prosim nekdo, kolik centimetru ma komplet sirku s tou spodni podlozkosrackou?
Ja jenom, ze bych jim jeste zavolal, at ten stolek nedelaji prilis hlubokej... :(
Obrazek 5/18 na Alze...
reaguje na:
SteKi
|
reagovat
|




ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu