Jako oni jsou fakt presvedcivy. 10 minut v jedny diskuzi a uz to asi taky chci :D
Sem za mesic napisu, ze si chci koupit Teslu na vikendove vyjizdky za mesto na chatu a dopadne to tak, ze si koupim BMW s pohonem na vsechny kola, protoze to za ty prachy stoji, resit nabijeni je nocni mura a az mi to auto chytne, hasici to nebudou chtit hasit :D
Ale nestezuju si, oni tomu (urcite i tem autum :D ) rozumi mnohem vic jak ja a ty argumenty maji silny.
Takzde dik, no :D
reaguje na:
okkac
|
reagovat
|


ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu