Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 2721 - 2740 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
Je to tak, mas pravdu. Spis jsem premyslel, jestli tam neni nejaka nekompabilita mezi TV a prave tim 2.1 kabelem, ackoliv kabel je zpetne kompatibilni. No jak jsem psal, byla to hloupa otazka. :)
Mam doma taky novy Sony soundbar s pseudoATMOS a nechtel se mi kupovat novy HDMI kabel s tim, ze 2.0 bude stacit... no na ATMOS nestaci a jsem linej si koupit novy...
783667
Je to tak, mas pravdu. Spis jsem premyslel, jestli tam neni nejaka nekompabilita mezi TV a prave tim 2.1 kabelem, ackoliv kabel je zpetne kompatibilni. No jak jsem psal, byla to hloupa otazka. *:)* Mam doma taky novy Sony soundbar s pseudoATMOS a nechtel se mi kupovat novy HDMI kabel s tim, ze 2.0 bude stacit... no na ATMOS nestaci a jsem linej si koupit novy...
783664
1 0
reagovat
reaguje na: Svaťoš
Kvůli tomu že nemám 2.1 mi asi nepojede ATMOS , což mi stejně nepojede, protože to neumí Xiaomi TV BOX S, zkusím JVC NETFLIX appku. 

HDMI zvuk už jede, já jsem takovej idiot, že to ani nemůžu napsat. :D:D:D
783664
Kvůli tomu že nemám 2.1 mi asi nepojede ATMOS , což mi stejně nepojede, protože to neumí Xiaomi TV BOX S, zkusím JVC NETFLIX appku.  HDMI zvuk už jede, já jsem takovej idiot, že to ani nemůžu napsat. *:D**:D**:D*
783662
2 0
reagují: Svaťoš
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Mozna hloupa otazka, mas HDMI 2.1 kabel?
783662
Mozna hloupa otazka, mas HDMI 2.1 kabel?
783660
1 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Tak to Sony hraje super, 6 Underground dobré demo na SW :) 

....akorát na audio jsem lama a to nastavení mne zabije fakt na TV, na repro, to jde opravdu mimo mne... 

Hraje mi to přes optiku, ale HDMI arc ne a nepřišel jsem hodinu na to co dělám blbě. :- Propojené to evidentně je, syncne se ovládání hlasitosti narozdíl od optiky, ale zvuk 0
783660
Tak to Sony hraje super, 6 Underground dobré demo na SW :)  ....akorát na audio jsem lama a to nastavení mne zabije fakt na TV, na repro, to jde opravdu mimo mne...  Hraje mi to přes optiku, ale HDMI arc ne a nepřišel jsem hodinu na to co dělám blbě. *:-* Propojené to evidentně je, syncne se ovládání hlasitosti narozdíl od optiky, ale zvuk 0
1 0
reagují: Svaťoš
reagovat
Netflix sice umí Dolby Atmos, ale taky záleží na čem ho pouštíte. Ne každá verze té aplikace ho podporuje.
783657
Netflix sice umí Dolby Atmos, ale taky záleží na čem ho pouštíte. Ne každá verze té aplikace ho podporuje.
1 0
reagovat
Karlos radí vybodnout se na jakékoliv pseudoično a pustit stereo :D;)
Jestli se ale ptáš na obsah, pak nevím, co má Netflix v nabídce (platím standart). IMO velmi dobrý mix bude u té poslední Bayoviny s magnetkama a to by Atmos mít mohlo...
783656
Karlos radí vybodnout se na jakékoliv pseudoično a pustit stereo *:D**;)* … Jestli se ale ptáš na obsah, pak nevím, co má Netflix v nabídce (platím standart). IMO velmi dobrý mix bude u té poslední Bayoviny s magnetkama a to by Atmos mít mohlo...
3 0
reagovat
Oni mají docela i rozdíl v appkách pro platformy, ta pro JVC TV je hrozná na ovládání, ale jednu dobu pouštěla znatelně lepší obraz než ta pro Android TV, kde to nebylo krabičkou, z jiných plaforem to šlo lépe. 

PS Karlosi, ty jsi na to asi největší expert, když budu testovat ten pseudo Atmos, co je na to nejlepší? Netflix asi hádám ne, byť to označuje často a ten soundbar níže to pozná moc pěkně a už z cvakání po ukázkách se rozsvítí ATMOS na baru, což je cool :)
783636
Oni mají docela i rozdíl v appkách pro platformy, ta pro JVC TV je hrozná na ovládání, ale jednu dobu pouštěla znatelně lepší obraz než ta pro Android TV, kde to nebylo krabičkou, z jiných plaforem to šlo lépe.  PS Karlosi, ty jsi na to asi největší expert, když budu testovat ten pseudo Atmos, co je na to nejlepší? Netflix asi hádám ne, byť to označuje často a ten soundbar níže to pozná moc pěkně a už z cvakání po ukázkách se rozsvítí ATMOS na baru, což je cool :)
1 0
reagovat
ta Netflix win app taky není žádná sláva, ale lepší, jak browser rozhraní a nek*rví kvalitu.
783632
ta Netflix win app taky není žádná sláva, ale lepší, jak browser rozhraní a nek*rví kvalitu.
5 0
reagovat
reaguje na: verbst
Netflix má přímo aplikaci na počítače. Je technicky lepší než webová obdoba (vycházím z Imfových videí).
783630
Netflix má přímo aplikaci na počítače. Je technicky lepší než webová obdoba (vycházím z [url=https://www.youtube.com/watch?v=eR6cMa8Ntw0]Imfových[/url] [url=https://www.youtube.com/watch?v=VrixeGU5Cws]videí[/url]).
783623
1 0
reagovat
reaguje na: verbst
win store má netflix appku.
783629
win store má netflix appku.
783623
3 0
reagovat
reaguje na: l-e-t-o
I see your lama dotaz and raise you even more lama dotaz :D
co je Netflix program na Windows? :D:D
783623
I see your lama dotaz and raise you even more lama dotaz *:D* co je Netflix program na Windows? *:D**:D*
783613
2 0
reagují: Ne__Ty, Gonzi
reagovat
reaguje na: l-e-t-o
ne
783615
ne
783613
1 0
reagovat
Lama dotaz. HBO GO nemá žádný program na Windows jako má Netflix?
783613
Lama dotaz. HBO GO nemá žádný program na Windows jako má Netflix?
1 0
reagují: verbst, Fanous21
reagovat
reaguje na: KARLOS
Dekuju!
783457
Dekuju!
783456
1 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
link
Si dělej záložky ;)8)...
783456
https://www.moviezone.cz/komentar/767555 Si dělej záložky *;)**8)*...
783427
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Gonzi
783442
https://www.youtube.com/watch?v=zWO36L4W2Eg *:D*
783440
3 0
reagovat
reaguje na: Hankey
No já na něj četl jenom pozitivní recenze a dojmy, tak snad nebudu zklamaný a určitě dám vědět!
783441
No já na něj četl jenom pozitivní recenze a dojmy, tak snad nebudu zklamaný a určitě dám vědět!
783434
2 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Proč tvůj notebook nemá standardní hdmi nebo displayport? Co je to za krám? ( :D:D:D )
783440
Proč tvůj notebook nemá standardní hdmi nebo displayport? Co je to za krám? ( *:D**:D**:D* )
783427
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
G700 mám taky v užším výběru. Kdyžtak tady nech potom pár dojmů, rád si to přečtu :+
783434
G700 mám taky v užším výběru. Kdyžtak tady nech potom pár dojmů, rád si to přečtu *:+*
783385
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat

4k monitor + notebook info

Rychlá otázka ke koupi monitoru - již sem to tu trochu v minulosti řešil, za každou odpověď a pomoc moc děkuji.

Mám relativně novej notebook - 4k, první (ta horší) generace IRIS grafika, no bohužel slabší portová výbava. 2x USB 3.0 a naštěstí aspoň Thunderbolt 3.0

Chtěl bych si k tomu koupit 4 k monitor a jde mi o spojení s notebookem. Nechci k tomu monitoru desktop, budu ten monitor používat na práci, psaní, 4k přehrávání obsahu. Hry nehraju.

Zaujal mě tenhle - link
(odkaz upraven, sorry)

Chci se zeptat na to propojení - jak dostanu z toho notebooku 4 k obraz na ten monitor? Stačí si koupit nějakou krabičku na stůl, do které zapojím notebook přes ten thunderbolt 3.0 a nějakej display port kabel, kterej povedu z té krabičky do monitoru podporující mimojiné právě ten display port? případně jakou krabičku?

Jde mi prostě o to, jak to co nejjednodušeji udělat, aby mi ten notebook suploval desktop a ten monitor jel normálně ve 4k rozlišení - 60hz.

Ještě jednou díky moc...
783427
Rychlá otázka ke koupi monitoru - již sem to tu trochu v minulosti řešil, za každou odpověď a pomoc moc děkuji. Mám relativně novej notebook - 4k, první (ta horší) generace IRIS grafika, no bohužel slabší portová výbava. 2x USB 3.0 a naštěstí aspoň Thunderbolt 3.0 Chtěl bych si k tomu koupit 4 k monitor a jde mi o spojení s notebookem. Nechci k tomu monitoru desktop, budu ten monitor používat na práci, psaní, 4k přehrávání obsahu. Hry nehraju. Zaujal mě tenhle - https://www.czc.cz/samsung-u32r590-led-monitor-31-5/257125/produkt?gclid=EAIaIQobChMI_JSx7vix7wIVUyB7Ch1CNgMbEAYYASABEgJl_fD_BwE [i](odkaz upraven, sorry)[/i] Chci se zeptat na to propojení - jak dostanu z toho notebooku 4 k obraz na ten monitor? Stačí si koupit nějakou krabičku na stůl, do které zapojím notebook přes ten thunderbolt 3.0 a nějakej display port kabel, kterej povedu z té krabičky do monitoru podporující mimojiné právě ten display port? případně jakou krabičku? Jde mi prostě o to, jak to co nejjednodušeji udělat, aby mi ten notebook suploval desktop a ten monitor jel normálně ve 4k rozlišení - 60hz. Ještě jednou díky moc...
4k monitor + notebook info
4 0
reagují: KARLOS, Gonzi
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se