
reaguje na:
AndyKaufman
to mi připomíná mou strašně oblíbenou hlášku
"Kdyby neexistovaly macbooky, tak by letsplayeři neměli co žrát" 

|
reagovat
|

|
reagovat
|
Keď ťa niečo nebaví, nie si s tým spokojný a povieš to nahlas, tak to nie je hate. Aj keď v dnešnej dobe asi áno. Holt, ja som už dnes stará škola.
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
. Jinak viz to, co jsem poslal... mě přijde ultra preset a 1440p na 1080Ti jako příjemný výsledek. Tobě ne, ty čekáš že 2 generace stará karta rozjede bez problémů next gen titul (ještě zabugovaný jak mraveniště) ve 4K. Asi se v tom neshodneme a nemá smysl to více řešit.|
reagují:
kyller
|
reagovat
|
Dle tabulek bych hru měl rozjet na High a 1080p, ale už se nikde nepíše na kolik fps. Ve finále to prakticky běželo na +/- 30 fps a střední detaily, ale byly docela krutý propady během zběsilé jízdy autem se střílením. Teď jsem teda ubral rozlišení (1600x900), vypnul motion blur a film grain, ke střednímu nastavení přidal vyšší stíny, detaily, nasvícení a jede to 40 - 60. Je to smutný, to ano. Ale hratelností, světem a ozvučením je to tak strašně zábavný, že to na svym staříkovi ještě přežiju a budu se těšit do budoucna na další průchody na novym železe. |
reagovat
|
Aj taký neoptimalizovaný maglajz akým je WD: Legion som rozbehal v 4k medium na average 45fps. 

|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|

|
reagovat
|
Každopádne, gameplay ma vôbec nebavil a ani ten vizuál som si nemohol užiť, tak čo som mal robiť? Uninstall a radšej si dohrám side questy vo Valhalle. Inak tento herný rok je zaujímavý. Keby som mal konzolu, tak hrou roka by pre mňa bol asi nový Crash, takto je to dosť nečakane nové AC 
|
reagovat
|


|
reagují:
kyller
|
reagovat
|

|
reagují:
kyller
|
reagovat
|
A hrať niečo takéto v nižšom rozlíšení na veľkej 4K obrazovke je ako za trest. Ďakujem, neprosím. Uninstall completed. 
|
reagovat
|
|
reagovat
|