
Tohle bylo fakt úděsný. Nejlepší je že to fakt natáčeli někde u moře, což muselo náklady neskutečně vystřelit a je to poznat tak ze tří záběrů.



|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Cinefil
|
reagovat
|






|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|



|
reagovat
|
|
reagují:
SeldomSeen
|
reagovat
|
|
reagují:
RainMakeR
|
reagovat
|

|
reagovat
|

)). Úžasný TV počin kombinující téměř až filmové snímání s energií živého představení - on by tedy ten výsledek byl úctyhodný i jako standardní produkce, ale vystřihnout to takhle naživo byla jednoduše neskutečná frajeřina! A ani ne samoúčelná, protože například ta nelíčená euforie všech zúčastněných při závěrečné We Go Together, že to zdárně dotáhli až sem, to celé pozvedává o úroveň výše... 
|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|