Tenkrát na Západě
Právě to dávají na Cinemaxu a nemohu se na to vynadívat, a to ani nevím, kolikrát jsem to už viděl, prostě jeden z filmů, kvůli kterým miluji kinematografii. Sergio Leone byl jeden z nejlepších filmových režisérů vůbec, něco jako Stanley Kubrick. To byli chlapi! Když vidím jejich filmy, derou se mi slzy do očí. Sakra, proč už tak nikdo netočí. :(
|
reagují:
Godlike
|
reagovat
|


