reaguje na:
Vardant
No ten PD2700U prave HDR ma, mne jde spis o to, jestli to mne k necemu bude.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
a barvy i vsechnno ostatni je na nem chvalene uplne stejne jako u tech ostatnich bez ohledu na to, ze to je VA panel a IPS je pry lepsi...... jak rikam, hovno tomu rozumim. |
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
U VLC to zabralo u KODI, kde ještě nejsem mistr světa, musím trochu prostudovat. |
reagovat
|
|
reagují:
xxendxx
|
reagovat
|


|
reagovat
|
Ale zkouším všechno. Budu to asi muset vést přes ten optický kabel přes podobnou krabičku. Což mi ale přijde strašně komplikovaný a dost drahý kvůli takové blbosti. |
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
Gorecki
|
reagovat
|
|
reagují:
xxendxx
|
reagovat
|