Viac bude hrat prim "vykon vs spotreba", ktora je najma na prenosnych zariadeniach klucova, ale inak suhlasim.
iOS14 ma mat hlavne vylepsenia najma v odladeni a zrychleni, ale do jesene este kopu casu. Aj tie drobne "novinky" potesili (picture-in-picture video) a maju hlavu a patu. Vacsinu veci sa aj tak dozvieme az pri predstaveni noveho iPhonu.
Este ma zaujal ten Spacial audio update na sucasne Airpody Pro. Ak to bude fungovat ako to popisovali, akcelerometer aj v kombinacii s prehravacim zariadenim, tak klobuk dolu.
Btw, tento netradicny koncept bez divakov sa mi velmi pacil, odsypalo to viac ako nazivo bez tych trapnych pauz na povinny potlesk a celkovo to bola dost nabusena keynote. Karavana ide dalej.




