Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 3061 - 3080 Napsat příspěvek
A já bych vzal xbox one S z výprodeje, za pár korun 4K přehrávač ;)
757608
A já bych vzal xbox one S z výprodeje, za pár korun 4K přehrávač *;)*
4 0
reagovat
reaguje na: xnewstedx
počkaj si na ps5. za tie isté prachy ako dáš za prehrávač, dostaneš ešte aj konzolu ;)
757606
počkaj si na ps5. za tie isté prachy ako dáš za prehrávač, dostaneš ešte aj konzolu *;)*
757603
4 0
reagují: xnewstedx
reagovat
Presiel som si recenzie, vypalovanie na B9 s nekona pokial na nom nie je konstantne staticky content. B9 je na sklade, dnes ho idem vyzdvihnut. 
Tak uz len kupit 4k Blu ray player.
757603
Presiel som si recenzie, vypalovanie na B9 s nekona pokial na nom nie je konstantne staticky content. B9 je na sklade, dnes ho idem vyzdvihnut.  Tak uz len kupit 4k Blu ray player.
3 0
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: Milosh
Diks, ale ja to kupujem v Irsku. Ani jeden obchod okolo ho neplanuje naskladnit. 
757589
Diks, ale ja to kupujem v Irsku. Ani jeden obchod okolo ho neplanuje naskladnit. 
757587
1 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Tusim Andy alebo ty si tu postol utube review a na B9 sa vypaloval obraz. C9 s tymto problem nemalo. Skusim ju najst
757588
Tusim Andy alebo ty si tu postol utube review a na B9 sa vypaloval obraz. C9 s tymto problem nemalo. Skusim ju najst
757578
1 0
reagovat
reaguje na: xnewstedx
757587
https://www.exasoft.cz/lg-oled55c9pla_d235281.html
757576
1 0
reagují: xnewstedx
reagovat
reaguje na: xnewstedx
No ještě bych možná počkal, klidně se může pár kusů ještě objevit. Taky jsem takhle sledoval jednu TV před lety, zmizela z obchodů a po půl roce jsem ji v některých zase viděl.
757580
No ještě bych možná počkal, klidně se může pár kusů ještě objevit. Taky jsem takhle sledoval jednu TV před lety, zmizela z obchodů a po půl roce jsem ji v některých zase viděl.
757576
1 0
reagovat
reaguje na: xnewstedx
Jak píše Gonzi. Mám teď par dni B9 a spokojenost
757579
Jak píše Gonzi. Mám teď par dni B9 a spokojenost
757576
1 -1
reagovat
reaguje na: xnewstedx
nebal bych se b9
757578
nebal bych se b9
757576
1 -1
reagují: xnewstedx
reagovat
Dnes som mal na plane kupit LGC9 po tunajsich recenziach. Komplet vypredane, fuck. Co som pozeral recenzie tak LGCX za tie prachy nestoji ak nebudem na tv hrat hry. Priplatit si za 65inch pri C9 alebo ma nejaky tunajsi guru odporucanie na telku za cca €1500?
757576
Dnes som mal na plane kupit LGC9 po tunajsich recenziach. Komplet vypredane, fuck. Co som pozeral recenzie tak LGCX za tie prachy nestoji ak nebudem na tv hrat hry. Priplatit si za 65inch pri C9 alebo ma nejaky tunajsi guru odporucanie na telku za cca €1500?
1 0
reagují: Milosh, Vardant, okkac, Gonzi
reagovat
link

..sorry :D
757571
[url=https://www.youtube.com/watch?v=KV3CRQ2OrTg]link[/url] ..sorry *:D*
3 0
reagovat
Nemáte tip, kde koupit superlevnou TV? Inzerátům zrovna v tomhle moc nevěřím. :)

S naprosto minimálními požadavky na kvalitu, prostě klidně i 720p. Potřebuju to do gymu, aby se bylo při tréninku na co dívat. Velikost nevím minimálně 40. 

Už jednou mi to vykradli a občas je problém s vlhkostí, když vypadne ventilace, což už oddělalo PC. Tak proto do toho investovat moc nechci...
757561
Nemáte tip, kde koupit superlevnou TV? Inzerátům zrovna v tomhle moc nevěřím. *:)* S naprosto minimálními požadavky na kvalitu, prostě klidně i 720p. Potřebuju to do gymu, aby se bylo při tréninku na co dívat. Velikost nevím minimálně 40.  Už jednou mi to vykradli a občas je problém s vlhkostí, když vypadne ventilace, což už oddělalo PC. Tak proto do toho investovat moc nechci...
1 -1
reagovat
Známej má plátno v samostatným, uzavřeným obýváku s vysokejma stropama, který spouští před okna. Ty jsou několikrát zatemnitelný, ale večer je večer, no.
Zvuk taky fajnovej. Moc.

Dřív to míval v předělaným sklepě, kde jsme to házeli na zeď a to plátno je fakt jinde.
757222
Známej má plátno v samostatným, uzavřeným obýváku s vysokejma stropama, který spouští před okna. Ty jsou několikrát zatemnitelný, ale večer je večer, no. Zvuk taky fajnovej. Moc. Dřív to míval v předělaným sklepě, kde jsme to házeli na zeď a to plátno je fakt jinde.
1 -2
reagovat
reaguje na: Gonzi
Já to řeším v zásadě taky, i když teda na většinu filmů koukáme spolu;) Ale kompromisní řešení určitě existuje a já se nevzdávám:D Tkví v domluvě s manželkou :D

Jo co se plátna vs. malba týče, tak malba jedině, když je zvlášť místnost nebo člověk žije sám. V rodinném prostoru si to moc nedovedu představit.
757175
Já to řeším v zásadě taky, i když teda na většinu filmů koukáme spolu*;)* Ale kompromisní řešení určitě existuje a já se nevzdávám*:D* Tkví v domluvě s manželkou *:D* Jo co se plátna vs. malba týče, tak malba jedině, když je zvlášť místnost nebo člověk žije sám. V rodinném prostoru si to moc nedovedu představit.
757143
1 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
Samozrejme taketo a pre manzelku:))
757158
Samozrejme [url=https://www.obi.sk/ochrana-sluchu/lux-ochranne-sluchadla-na-usi-snr-24-db-modre/p/4912804]taketo[/url] a pre manzelku*:))*
757154
7 -1
reagovat
reaguje na: Gonzi
Ta poslední věta bohužel platí. Samozřejmně existuje alternativa - sluchátka.
757154
Ta poslední věta bohužel platí. Samozřejmně existuje alternativa - sluchátka.
757143
2 0
reagují: Gorecki
reagovat
Já řeším hlavně to, jak zkombinovat TV svatyni (zatemněná místnost, koberce na stěnách, 100 repráků, filmová sedačka, gamepady atd. atp.) s běžným obývákem (sedačka kousek od jídelního stolu, otevřený prostor od kuchyně přes jídelnu až po tv, prosvětelný, apod).

Co psali jiní samozřejmě platí (zvážit jak bude hrát zvuk, jak bude řešená technika, internet apod.), to ale platí vždy a všude. Osobně ale spíše řeším, jak nenasrat manželku u vaření tím, že se zrovna budu dívat na finále ramba 4 :D

Zatím mě ale mé přemýšlení vede k tomu, že to prostě zkombinovat nelze, že obývák bude muset být za zdí.
757143
Já řeším hlavně to, jak zkombinovat TV svatyni (zatemněná místnost, koberce na stěnách, 100 repráků, filmová sedačka, gamepady atd. atp.) s běžným obývákem (sedačka kousek od jídelního stolu, otevřený prostor od kuchyně přes jídelnu až po tv, prosvětelný, apod). Co psali jiní samozřejmě platí (zvážit jak bude hrát zvuk, jak bude řešená technika, internet apod.), to ale platí vždy a všude. Osobně ale spíše řeším, jak nenasrat manželku u vaření tím, že se zrovna budu dívat na finále ramba 4 :D Zatím mě ale mé přemýšlení vede k tomu, že to prostě zkombinovat nelze, že obývák bude muset být za zdí.
3 -1
reagují: Stranger777, KARLOS
reagovat
reaguje na: Clavius
Nátěr nikdy nebude mít vlastnosti dobrýho plátna, nebo se pletu? Výhoda plátna je, že ti visí u stropu sbalený a na stěně za ním můžeš mít prakticky co chceš. Kamarád ho má třeba před oknama.

Pokud člověk plánuje rodinu, tak se asi časem bez televize neobejde. Nic jinýho není na Krtečka, Elzu nebo Bleska McQueena úplně ideální. Nicméně, znám domácnosti, kde to taky jde.

Plátno je fakt super, i kdyby ho měl člověk roztáhnout jen párkrát do měsíce. Přecejen ten rozdíl 65'' vs. dejme tomu 140'' je prostě znát.
757142
Nátěr nikdy nebude mít vlastnosti dobrýho plátna, nebo se pletu? Výhoda plátna je, že ti visí u stropu sbalený a na stěně za ním můžeš mít prakticky co chceš. Kamarád ho má třeba před oknama. Pokud člověk plánuje rodinu, tak se asi časem bez televize neobejde. Nic jinýho není na Krtečka, Elzu nebo Bleska McQueena úplně ideální. Nicméně, znám domácnosti, kde to taky jde. Plátno je fakt super, i kdyby ho měl člověk roztáhnout jen párkrát do měsíce. Přecejen ten rozdíl 65'' vs. dejme tomu 140'' je prostě znát.
757141
2 -1
reagovat
Já bych osobně preferoval plátno formou nátěru, pokud tam ten prostor je.
757141
Já bych osobně preferoval plátno formou nátěru, pokud tam ten prostor je.
1 0
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: Gorecki
Souhlas s plátnem. Je to jedna z velkých otázek ;)
757104
Souhlas s plátnem. Je to jedna z velkých otázek *;)*
757058
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se