reaguje na:
TedGeorge
Mě se na tom filmu nejvíce líbila Naomi Scott. Ale ani to ostatní nebylo zase tak špatné. Prostě taková klasická neškodná barevná disneyovka, ale do kina bych na to nešel.
|
reagovat
|




