Tenkrát v Hollywoodu
Upřímně chápu všechny, kterým to nesedne, ale naštěstí mám to štěstí, že patřím do druhé skupiny. Je mi jasné, že podle zápletky, obsazení a režiséra, čekali mnozí z nás něco mnohem více, než dostali. Jenže tohle Tarantino, který si plní své sny a baví se. A já se bavil s ním. Užíval jsem si skvělé dialogy, parádní scény, skvělou atmosféru, boží písničkový soundtrack a skvělé cameo roličky. Tarantino vůbec nejde divákům naproti, ba naopak, chce aby diváci šli naproti jemu. A ty co to zvládnou a naladí se na stejnou vlnu dostanou skvělý film, plný geniálních scén a výborných momentů. Absence příběhu mě nevadila(ale je to dost podstatná výtka), mě naopak mrzelo, že film nemá typické kapitoly. Jsem hodně spokojený a těším se až to uvidím znovu. Slabších 9/10.
|
reagovat
|
A jako tehdy třeba u Djanga, vylezl jsem ze sálu a nejradši bych dal piruetu zpátky, na druhou projekci. A po scéně 