Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 26181 - 26200 Napsat příspěvek
Gonzi: Kéž by, Darebák jedna mě pořád budí ze sna.
645923
Gonzi: Kéž by, Darebák jedna mě pořád budí ze sna.
0 0
reagovat

Ucho

Neví někdo plot pointy Ucha ? Musím odevzdat seminárku a nechce se mi na to koukat znovu. Spíš dnes už není čas :D
645920
Neví někdo plot pointy Ucha ? Musím odevzdat seminárku a nechce se mi na to koukat znovu. Spíš dnes už není čas :D
Ucho
0 0
reagovat

Rogue One

je snad zase Rogue One (and Fuka can suck it). Disclaimer: zatím jsem to viděl jen na facebooku.
645917
je snad zase Rogue One (and Fuka can suck it). Disclaimer: zatím jsem to viděl jen na facebooku.
Rogue One
0 0
reagovat
sparks - the final derriere from guy maddin and evan johnson film the forbidden room. :+
645900
[link="https://youtu.be/8YQw6KLJGf8"]sparks - the final derriere[/link] from guy maddin and evan johnson film the forbidden room. *:+*
0 0
reagovat

LIFTY

Pisu si.
645858
Pisu si.
LIFTY
0 0
reagovat

TedGeorge

Dej si Southbound... Dlouho jsem tak dobrý horor neviděl.
645856
Dej si Southbound... Dlouho jsem tak dobrý horor neviděl.
TedGeorge
0 0
reagovat

LIFTY

Jop, trochu sem se tesil a sracka.
645801
Jop, trochu sem se tesil a sracka.
LIFTY
0 0
reagovat

Gympl a Vejška

O víkendu jsem se dozvěděl, že se Gympl dočkal sequelu pod názvem Vejška, tak jsem si to hodil do O2 boxu: Gympl mi pořád připadá naprosto v pohodě a kdyby Vorel netlačil ty dospělé postavy do totálních karikatur, tak bych tomu dal v pohodě i víc jak 8/10. Ale ta Vejška, to je hrozná sračka. Úplně stejné shit pokračování jako 2Bobule. Nejdřív je to hodina za sebe naházených skečů a nakonec přijde na řadu závěrečných 15 mimut "děje" tak směšného, že mi bylo vyloženě stydno. Jako základní kámen úrazu byl v tom, že v reálu uteklo asi sedm let, ale tvůrci točili na zakázku, takže ve filmu to byly roky sotva dva. Je škoda nemít ambice, když potenciál tam je. :-

Gympl - 8/10
Vejška - 4/10
645785
O víkendu jsem se dozvěděl, že se Gympl dočkal sequelu pod názvem Vejška, tak jsem si to hodil do O2 boxu: Gympl mi pořád připadá naprosto v pohodě a kdyby Vorel netlačil ty dospělé postavy do totálních karikatur, tak bych tomu dal v pohodě i víc jak 8/10. Ale ta Vejška, to je hrozná sračka. Úplně stejné shit pokračování jako 2Bobule. Nejdřív je to hodina za sebe naházených skečů a nakonec přijde na řadu závěrečných 15 mimut "děje" tak směšného, že mi bylo vyloženě stydno. Jako základní kámen úrazu byl v tom, že v reálu uteklo asi sedm let, ale tvůrci točili na zakázku, takže ve filmu to byly roky sotva dva. Je škoda nemít ambice, když potenciál tam je. *:-* Gympl - 8/10 Vejška - 4/10
Gympl a Vejška
0 0
reagovat
Upoutávka na letošního Českého lva link aneb Krása střídá nádheru... :-
645764
Upoutávka na letošního Českého lva http://www.youtube.com/watch?v=CVFRCiFlFco aneb Krása střídá nádheru... *:-*
0 0
reagovat

Les sebevrahů

Jako, nic proti ničemu... Chtěl jsem vypnout mozek a bavit se... Bavil jsem se hlavně odškrtáváním klišé... No a pak přišel tak dementní konec, že mě ten film vlastně spíš nas.al, jak pobavil... Každopádně jsem se jen ujistil v tom, že Natalie Dormer je ošklivý skřítek...
645727
Jako, nic proti ničemu... Chtěl jsem vypnout mozek a bavit se... Bavil jsem se hlavně odškrtáváním klišé... No a pak přišel tak dementní konec, že mě ten film vlastně spíš nas.al, jak pobavil... Každopádně jsem se jen ujistil v tom, že Natalie Dormer je ošklivý skřítek...
Les sebevrahů
0 0
reagovat
the survivalist (2015)
70% - nenapada me jiny slovo nez naturalisticky. nic me tam nenadchlo, neprekvapilo ani nesokovalo, ale tu sebejistotu sem si uzival. na miu goth sem se tesil.
645726
the survivalist (2015) 70% - nenapada me jiny slovo nez naturalisticky. nic me tam nenadchlo, neprekvapilo ani nesokovalo, ale tu sebejistotu sem si uzival. na miu goth sem se tesil.
0 0
reagovat

Axis

Nevie sa. Ale potvrdena je ucast Stewarta, takze asi nie.
645716
Nevie sa. Ale potvrdena je ucast Stewarta, takze asi nie.
Axis
0 0
reagovat

Short Term 12

99% postav ve filmu sice bylo přesně jeden špatnej moment od toho, aby začaly hromadně páchat sebevraždy, ale přesto překvapivě pozitivní film, který rozhodně neurazí ale zároveň nikdy tak zcela nesemele, jak byste možná čekali. Solidních 7/10, Brie Larson ty vážné role fakt jdou.
645715
99% postav ve filmu sice bylo přesně jeden špatnej moment od toho, aby začaly hromadně páchat sebevraždy, ale přesto překvapivě pozitivní film, který rozhodně neurazí ale zároveň nikdy tak zcela nesemele, jak byste možná čekali. Solidních 7/10, Brie Larson ty vážné role fakt jdou.
Short Term 12
0 0
reagovat

Gorecki

A stále se má jet dle Old Man Logan?
645713
A stále se má jet dle Old Man Logan?
Gorecki
0 0
reagovat

Wolverine 3 bude Rko

Diky, Deadpool:+
645711
Diky, Deadpool*:+*
Wolverine 3 bude Rko
0 0
reagovat
creed (2015)
50% - je to strasne dlouhy. jediny, co na tom bylo dobry, sou ty sceny v ringu, ale box me stejne nebavi. uplne nezajimavy postavy, na ktery sou jenom naroubovany problemy. pisnicek je tam az moc, ale ta scena v klubu byla libova. obcas fajn humor a ty statistiky byl dobrej napad. no a pak je tam jedna naprosto wtf scena. fruitvale station sem se vyhnul a ted mam akorat jistotu, ze sem udelal dobre.
645656
creed (2015) 50% - je to strasne dlouhy. jediny, co na tom bylo dobry, sou ty sceny v ringu, ale box me stejne nebavi. uplne nezajimavy postavy, na ktery sou jenom naroubovany problemy. pisnicek je tam az moc, ale ta scena v klubu byla libova. obcas fajn humor a ty statistiky byl dobrej napad. no a pak je tam jedna naprosto wtf scena. fruitvale station sem se vyhnul a ted mam akorat jistotu, ze sem udelal dobre.
0 0
reagovat

Halloween (1978)

Viděno v kině na velkém plátně. Strach už z toho moc nejde (věk nezastavíš), ale Carpenterův film pořád může směle učit dnešní tvůrce, jak se správně buduje napětí. Atmosféra by se dala krájet, Donald Pleasance a Jamie Lee Curtis předvádějí životní výkony a z Carpenterova hudebního motivu pořád mrazí. Michaelův POV v prvních pěti minutách je samozřejmě geniální. Na remake v podání Roba Zombieho se v nejbližší době určitě nechci koukat.
645655
Viděno v kině na velkém plátně. Strach už z toho moc nejde (věk nezastavíš), ale Carpenterův film pořád může směle učit dnešní tvůrce, jak se správně buduje napětí. Atmosféra by se dala krájet, Donald Pleasance a Jamie Lee Curtis předvádějí životní výkony a z Carpenterova hudebního motivu pořád mrazí. Michaelův POV v prvních pěti minutách je samozřejmě geniální. Na remake v podání Roba Zombieho se v nejbližší době určitě nechci koukat.
Halloween (1978)
0 0
reagovat

Age of Adaline

Blake Lively mam rad od dob gossip Girl, jeste radeji od leaku fotek pro RR.
Zacatek AoA se nese v melancholicky a prijemny retro atmosfere, film si tak 2 hodky plyne, objevi se tam Harrison a je konec. I kdyz bych si pral, aby se mi to libilo, tak mi to prislo takovy strasne zkratkovity a v podstate nijaky. Tuctova romantarna na nedelni TV odpoledne, kterou do vecera zapomenu. Nijak me to neurazilo, jsem rad, ze jsem to videl, ale uz to nikdy videt nepotrebuju.
Skoda.

6/10
645649
Blake Lively mam rad od dob gossip Girl, jeste radeji od leaku fotek pro RR. Zacatek AoA se nese v melancholicky a prijemny retro atmosfere, film si tak 2 hodky plyne, objevi se tam Harrison a je konec. I kdyz bych si pral, aby se mi to libilo, tak mi to prislo takovy strasne zkratkovity a v podstate nijaky. Tuctova romantarna na nedelni TV odpoledne, kterou do vecera zapomenu. Nijak me to neurazilo, jsem rad, ze jsem to videl, ale uz to nikdy videt nepotrebuju. Skoda. 6/10
Age of Adaline
0 0
reagovat

Pepo

Ja ten clanek fakt hodne moc chci, pokud ho budes psat pro nejaky konkurencni platek, tak prosim link do vzkazniku. Drzim palce Leovi jeste o kapku vic, Karel ten clanek konecne napise a bude klid.;) Nahy Cival na Vaclavaku me nezajima :D
645634
Ja ten clanek fakt hodne moc chci, pokud ho budes psat pro nejaky konkurencni platek, tak prosim link do vzkazniku. Drzim palce Leovi jeste o kapku vic, Karel ten clanek konecne napise a bude klid.*;)* Nahy Cival na Vaclavaku me nezajima *:D*
Pepo
0 0
reagovat
Jinak chci jeste rict, ze je super, ze Cival uz tri roky nechodi do kecarny, filmove a serialove diskuze, bitvy buchet, ba ani do te hastovske zumpy na konci listy...
645619
Jinak chci jeste rict, ze je super, ze Cival uz tri roky nechodi do kecarny, filmove a serialove diskuze, bitvy buchet, ba ani do te hastovske zumpy na konci listy...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se