Nic ujetějšího jsem v tomto roce ještě neviděl. Ta přepálená akce a naprosto brutální cynizmus mě dost bavil. Některé hlášky a vtipné momenty se povedli jiné naopak ne. Postavy nebyli špatné, ale jednalo se jen o klasické jednorozměrné charaktery, které ale do podobného akčního výplachu dokonale zapadají. Michael Bay utržený ze řetězu je určitě zábavnější než jako tvůrce dalších Transformers. Nedivil bych se, kdyby brzy vzniklo pokračování.
Moje hodnocení: 8/10
6 Underground
|
reagovat
|

Na jednu stranu jsem se fest bavil, na druhou bych zkritizoval kde co. Super byli herci. Reynolds, francouzská buchta, exotická buchta a banda trefně vybraných nonamů. Excelentní byl Lior Raz jako záporák. Trošku teasnu nadcházející MZ hype, ale ve Faudě exceluje a doufám že to dotáhne daleko 

