Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 26821 - 26840 Napsat příspěvek
Je super, že si pamatujete :+, ale alespoň matný dojem, jak se to jmenovalo ;):))...
643232
Je super, že si pamatujete *:+*, ale alespoň matný dojem, jak se to jmenovalo *;)**:))*...
0 0
reagovat

Sicario

herecky, řemeslně a vlastně po všech stránkách je to parádní. Jediný co mi na tom tak nějak vadí, je to, že je v podstatě za 2 dny hotovo, bez nějakejch širších souvislostí, bez nějakýho osobního pohledu. Napínavý to bylo ukázkově, herecky není co vytknout, jen když to porovnám s epizodama Breaking Bad nebo Shieldu na podobný téma, tak tohle působí jako chudší bratříček.

7/10
643230
herecky, řemeslně a vlastně po všech stránkách je to parádní. Jediný co mi na tom tak nějak vadí, je to, že je v podstatě za 2 dny hotovo, bez nějakejch širších souvislostí, bez nějakýho osobního pohledu. Napínavý to bylo ukázkově, herecky není co vytknout, jen když to porovnám s epizodama Breaking Bad nebo Shieldu na podobný téma, tak tohle působí jako chudší bratříček. 7/10
Sicario
0 0
reagovat
joooo, to roztrhani carodejnice si pamatuju taky, ale mam tuseni, ze to neni pohadka.... nebo jsem se tim jako maly utesoval...
643220
joooo, to roztrhani carodejnice si pamatuju taky, ale mam tuseni, ze to neni pohadka.... nebo jsem se tim jako maly utesoval...
0 0
reagovat
Karlos: to si pamatuju a z tý scény roztrhání koňma jsem měl jako malej hodně slušný noční můry. Bude to stoprocentně nejpozději první půlka devadesátejch let.
643219
Karlos: to si pamatuju a z tý scény roztrhání koňma jsem měl jako malej hodně slušný noční můry. Bude to stoprocentně nejpozději první půlka devadesátejch let.
0 0
reagovat

Memphis

Ale došlo. ;)
643216
Ale došlo. *;)*
Memphis
0 0
reagovat

KARLOS

Roztrhání koněma si sice nepamatuju, ale mohla to být Jabloňová panna?
643215
Roztrhání koněma si sice nepamatuju, ale mohla to být Jabloňová panna?
KARLOS
0 0
reagovat

Disk

To ti došlo brzo. ;)
643214
To ti došlo brzo. *;)*
Disk
0 0
reagovat

Inside Out

Po strašne dlhej dobre Pixarovka, ktorá ma aj bavila dopozerať (mne sa naposledy od nich páčil WALLE...). Nie je to bez svojich chýb a rozhodne by som to nepúšťal deťom, aspoň teda nie tým najmenším. Ale niečo na tom je. I tak som sa ale nedokázal zbaviť pocitu, že keby tento námet vznikal pod nejakým nezávislým štúdiom, alebo by sa proste profilovalo ako animák pre dospelých, mohlo vzniknúť geniálne dielo s presahom. O depresii a vzťahoch, namiesto toho to ide len po povrchu, aj to si nie som istý či som si niektoré tie témy aj len sám nedomyslel. Každopádne si ale Pixar zaslúži pochvalu, že opäť, ako i pri dvojke Monštier, mali gule na nie tak klasický koniec. 7/10
643213
Po strašne dlhej dobre Pixarovka, ktorá ma aj bavila dopozerať (mne sa naposledy od nich páčil WALLE...). Nie je to bez svojich chýb a rozhodne by som to nepúšťal deťom, aspoň teda nie tým najmenším. Ale niečo na tom je. I tak som sa ale nedokázal zbaviť pocitu, že keby tento námet vznikal pod nejakým nezávislým štúdiom, alebo by sa proste profilovalo ako animák pre dospelých, mohlo vzniknúť geniálne dielo s presahom. O depresii a vzťahoch, namiesto toho to ide len po povrchu, aj to si nie som istý či som si niektoré tie témy aj len sám nedomyslel. Každopádne si ale Pixar zaslúži pochvalu, že opäť, ako i pri dvojke Monštier, mali gule na nie tak klasický koniec. 7/10
Inside Out
0 0
reagovat

Sněženky a machři (1982)

Až po letech mi došlo, že je to vlastně velmi smutný a melancholický film o teenagerech. Radek John s Ivem Pelantem geniálně vystihli mentalitu nejen tehdejší osmdesátkové mládeže, ale puberťáků celkově. A my dnešní třicátníci jsme nebyli o nic lepší, to jenom o sobě tvrdíme. Ten závěr je zkrátka úžasný. A k tomu skvělý hudební motiv Zdeňka Johna.
643212
Až po letech mi došlo, že je to vlastně velmi smutný a melancholický film o teenagerech. Radek John s Ivem Pelantem geniálně vystihli mentalitu nejen tehdejší osmdesátkové mládeže, ale puberťáků celkově. A my dnešní třicátníci jsme nebyli o nic lepší, to jenom o sobě tvrdíme. Ten závěr je zkrátka úžasný. A k tomu skvělý hudební motiv Zdeňka Johna.
Sněženky a machři (1982)
0 0
reagovat

Hledá se pohádka...

Pánové, blíží se čas Vánoc a já si při té záplavě sentimentu vzpomenul na jednu, u které si pamatuju jen následující:

Asi v tom nějak figurovalo jabko nebo jabloň. Sněhurka to ale asi nebyla ;).

Byla tam zlá královna/spíš čarodějnice ?)...

... kterou tam roztrhali tři koně běžící opačnými směry 8)8)8).

Byla to hraná produkce, vělmi pravděpodobně evropská a viděl sem to jako dítě.

Nějaké nápady?
643210
Pánové, blíží se čas Vánoc a já si při té záplavě sentimentu vzpomenul na jednu, u které si pamatuju jen následující: Asi v tom nějak figurovalo jabko nebo jabloň. Sněhurka to ale asi nebyla *;)*. Byla tam zlá královna/spíš čarodějnice *?)*... ... kterou tam roztrhali tři koně běžící opačnými směry *8)**8)**8)*. Byla to hraná produkce, vělmi pravděpodobně evropská a viděl sem to jako dítě. Nějaké nápady?
Hledá se pohádka...
0 0
reagovat
já sem si zas říkal, že Rey má křivou hubu a otravnej přízvuk jako Emma Stone 8)
643206
já sem si zas říkal, že Rey má křivou hubu a otravnej přízvuk jako Emma Stone *8)*
0 0
reagovat
Jojo, taky mě tam ta podobnost praštila. Gestikulací celej Glover.
643201
Jojo, taky mě tam ta podobnost praštila. Gestikulací celej Glover.
0 0
reagovat

Memphis

A trochu Denzel...
643200
A trochu Denzel...
Memphis
0 0
reagovat

do_Od

:+

Já hlasuju pro Lethal Weapon, to by mu mohlo sedět líp. Mimochodem, jsem jedinej, kdo si u SW říkal, že Boyega je celej Danny Glover?
643199
*:+* Já hlasuju pro Lethal Weapon, to by mu mohlo sedět líp. Mimochodem, jsem jedinej, kdo si u SW říkal, že Boyega je celej Danny Glover?
do_Od
0 0
reagovat
Uz jsem na to přišel. Soft reboot Die Hard by měl natočit J. J. Abrams. Už oživil dvě série, každou přitom s nevídaným respektem k původnímu materiálu, navíc si už týká s akcí i starými hrdiny, humor montuje citlivě a Willise by jako jeden z mála snad dokázal udržet při zemi, aby se nechoval jako hovado. Jop, tohle je moje nová vysněná kombinace.
643198
Uz jsem na to přišel. Soft reboot Die Hard by měl natočit J. J. Abrams. Už oživil dvě série, každou přitom s nevídaným respektem k původnímu materiálu, navíc si už týká s akcí i starými hrdiny, humor montuje citlivě a Willise by jako jeden z mála snad dokázal udržet při zemi, aby se nechoval jako hovado. Jop, tohle je moje nová vysněná kombinace.
0 0
reagovat

scroochy

Perfektní, ale pro mě přišel největší vrchol v konci sedmé epizody - strašně silná pětiminutovka - a bohužel to už nic pak nepřekonalo... I když u studny jsem měl taky na mále.
Každopádně první řada nebyla špatná, ale druhá je úplně jinde...
643186
Perfektní, ale pro mě přišel největší vrchol v konci sedmé epizody - strašně silná pětiminutovka - a bohužel to už nic pak nepřekonalo... I když u studny jsem měl taky na mále. Každopádně první řada nebyla špatná, ale druhá je úplně jinde...
scroochy
0 0
reagovat

LIFTY

Druhá řada Leftovers je boží, co? :+
643182
Druhá řada Leftovers je boží, co? *:+*
LIFTY
0 0
reagovat

Sicario

Po depresivnich Leftovers jsem chtel nejakou akcni pecku, kde se uklidnim a ja z toho mel dvakrat takovou depku. Ale je to pecka, nedychal jsem a jsem rad za misto, kde jsem se narodil:D
643179
Po depresivnich Leftovers jsem chtel nejakou akcni pecku, kde se uklidnim a ja z toho mel dvakrat takovou depku. Ale je to pecka, nedychal jsem a jsem rad za misto, kde jsem se narodil*:D*
Sicario
0 0
reagovat
glengarry glen ross (1992)
80% - tak dlouho sem to chtel videt. musim si to dat znovu, protoze na poprve si tu jizdu neslo dostatecne vychutnat.
643177
glengarry glen ross (1992) 80% - tak dlouho sem to chtel videt. musim si to dat znovu, protoze na poprve si tu [link="https://vimeo.com/85576770"]jizdu[/link] neslo dostatecne vychutnat.
0 0
reagovat
rocky balboa je 6, 5ka je ta sracka, kde trenuje toho tlustyho bratrance, nebo co to bylo
643176
rocky balboa je 6, 5ka je ta sracka, kde trenuje toho tlustyho bratrance, nebo co to bylo
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se