Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 26881 - 26900 Napsat příspěvek

The Snowman

Filming for The Snowman movie will begin on 18 January 2016 in Norway. Michael Fassbender (X-Men, Steve Jobs) will star as Harry Hole, alongside co-stars Rebecca Ferguson (Mission: Impossible – Rogue Nation) and Charlotte Gainsbourg (Antichrist, Independence Day: Resurgence). The film will be directed by Tomas Alfredson (Tinker Tailor Soldier Spy, Let the Right One In).

The Snowman is set to hit cinemas in Autumn 2017!

Teším sa a som zvedavý a som rád, že sa to konečne hýbe ku predu.
643046
Filming for The Snowman movie will begin on 18 January 2016 in Norway. Michael Fassbender (X-Men, Steve Jobs) will star as Harry Hole, alongside co-stars Rebecca Ferguson (Mission: Impossible – Rogue Nation) and Charlotte Gainsbourg (Antichrist, Independence Day: Resurgence). The film will be directed by Tomas Alfredson (Tinker Tailor Soldier Spy, Let the Right One In). The Snowman is set to hit cinemas in Autumn 2017! Teším sa a som zvedavý a som rád, že sa to konečne hýbe ku predu.
The Snowman
0 0
reagovat
Temný stín nad L.A. - Tímhle jsem si doplnil posledního Ayera, tentokrát jako scenáristu. Nic extra výjimečného, ale Russell dobrej a potěšilo i nekorektní podání LA riots. 6/10
643041
Temný stín nad L.A. - Tímhle jsem si doplnil posledního Ayera, tentokrát jako scenáristu. Nic extra výjimečného, ale Russell dobrej a potěšilo i nekorektní podání LA riots. 6/10
0 0
reagovat
The End of the Tour
Karel neklamal. Pecka je to. Ten film snáď nie je nič iné len Segelov (dialogický) monológ sympatického inteligentného spisovateľa. Ale aký príjemný monológ.
8/10

The Lobster
Ach, taká škoda tohto filmu. Strašne som sa naň tešil, lebo tá zápletka je geniálna (ľudia si musia nájsť partnera inak ich premenia na zvieratá). A zo začiatku je to i fantastické. Málokedy sa podarí takto dobre adaptovať absurdný štýl. Ale čím dlhšia stopáž, tým viac to ide dolu vodou. V druhej polke sa to proste z absurdnej komédie zmení na totálne nefunkčnú romantickú drámu. Keby to ostalo v kvalitách zo začiatku a ďalej parodizovalo vzťahy a spoločnosť tak by sme tu mali možno jeden z naj britských filmov za dlhú dobu, bohužiaľ takto len slabých 6/10

71
Ja neviem hoši. Hajpovali ste to ale nejak ma to vôbec nechytilo. Možno tým, že som i relatívne nedávno videl Bloody Sunday, a toto bolo veľmi podobné. Možno tým, že to pojednáva o takom konflikte v Írsku, ktorému poriadne nerozumiem a furt mám v ňom bordel. Možno tým, že celý čas sledujem (boj o život) chlapíka, ktorý takmer nič nepovie za celý film a nemám k nemu absolútne žiadne sympatie (ten kúsok so synom je proste málo). Aspoň tá tiesnivá atmosféra sa podarila preniesť, Dublin bol strašný "mess" v tej dobe.
5/10

Dope
To som už videl dávnejšie (ako som spomínal), ale aj tak som chcel voľačo k tomu spísať. Príbeh nie je nejak extra objavný či prekvapivý, ani to neni nejak extra vtipné. Ale ten filmá proste "ŠTÝL". Fantastický soundtrack, a to ja inak rap a hip-hop vôbec nemusím, ale Dope má neskutočne dobre namixovaný ten soundtrack. A za čo si podľa mňa zaslúži ten film veľkú pochvalu je podanie černošskej (drogy/gang/...) kultúry originálnym a neklišovitým spôsobom. Presne preto sa mi nechce do Straight outta Compton, lebo už teraz viem presne jak to bude vyzerať (i keď to všetci chvália). Ale Dope sa dobre drží na tej hranici kedy to nespadá do klišé a ani to neni zas úplne vzdialené od reality. A pomáha i strašne dobrý casting, z toho hlavného prcka niečo bude snáď.
7/10

643040
[b]The End of the Tour[/b] Karel neklamal. Pecka je to. Ten film snáď nie je nič iné len Segelov (dialogický) monológ sympatického inteligentného spisovateľa. Ale aký príjemný monológ. 8/10 [b]The Lobster[/b] Ach, taká škoda tohto filmu. Strašne som sa naň tešil, lebo tá zápletka je geniálna (ľudia si musia nájsť partnera inak ich premenia na zvieratá). A zo začiatku je to i fantastické. Málokedy sa podarí takto dobre adaptovať absurdný štýl. Ale čím dlhšia stopáž, tým viac to ide dolu vodou. V druhej polke sa to proste z absurdnej komédie zmení na totálne nefunkčnú romantickú drámu. Keby to ostalo v kvalitách zo začiatku a ďalej parodizovalo vzťahy a spoločnosť tak by sme tu mali možno jeden z naj britských filmov za dlhú dobu, bohužiaľ takto len slabých 6/10 [b]71 [/b] Ja neviem hoši. Hajpovali ste to ale nejak ma to vôbec nechytilo. Možno tým, že som i relatívne nedávno videl Bloody Sunday, a toto bolo veľmi podobné. Možno tým, že to pojednáva o takom konflikte v Írsku, ktorému poriadne nerozumiem a furt mám v ňom bordel. Možno tým, že celý čas sledujem (boj o život) chlapíka, ktorý takmer nič nepovie za celý film a nemám k nemu absolútne žiadne sympatie (ten kúsok so synom je proste málo). Aspoň tá tiesnivá atmosféra sa podarila preniesť, Dublin bol strašný "mess" v tej dobe. 5/10 [b]Dope[/b] To som už videl dávnejšie (ako som spomínal), ale aj tak som chcel voľačo k tomu spísať. Príbeh nie je nejak extra objavný či prekvapivý, ani to neni nejak extra vtipné. Ale ten filmá proste "ŠTÝL". Fantastický soundtrack, a to ja inak rap a hip-hop vôbec nemusím, ale Dope má neskutočne dobre namixovaný ten soundtrack. A za čo si podľa mňa zaslúži ten film veľkú pochvalu je podanie černošskej (drogy/gang/...) kultúry originálnym a neklišovitým spôsobom. Presne preto sa mi nechce do Straight outta Compton, lebo už teraz viem presne jak to bude vyzerať (i keď to všetci chvália). Ale Dope sa dobre drží na tej hranici kedy to nespadá do klišé a ani to neni zas úplne vzdialené od reality. A pomáha i strašne dobrý casting, z toho hlavného prcka niečo bude snáď. 7/10
0 0
reagovat
Je to smutný, když jeden z nejlepších filmů roku dávají v Albertovi. ?)
643038
Je to smutný, když jeden z nejlepších filmů roku dávají v Albertovi. *?)*
0 0
reagovat
Crimson Peak - Del Toro je už bohužel tvůrce, který mě nezajímá. Před výpravou klobouk dolů, ale jinak je to scenáristicky příšerně nedotažené. A nuda. 4/10

Inside Out - Animáky opravdu, opravdu nemusím a tohle jsem dostal v Albertu... Jako dějově je to trochu odvážnější, stylizace hezká a nesralo mě to. 7/10

The Intern - Vrchol kariéry Nancy Meyers přišel tak 12-15 let zpátky. Tohle je fajn, ale ten dramatický oblouk IMHO vůbec nefunguje a k tomu přepálená stopáž. 6/10
643036
Crimson Peak - Del Toro je už bohužel tvůrce, který mě nezajímá. Před výpravou klobouk dolů, ale jinak je to scenáristicky příšerně nedotažené. A nuda. 4/10 Inside Out - Animáky opravdu, opravdu nemusím a tohle jsem dostal v Albertu... Jako dějově je to trochu odvážnější, stylizace hezká a nesralo mě to. 7/10 The Intern - Vrchol kariéry Nancy Meyers přišel tak 12-15 let zpátky. Tohle je fajn, ale ten dramatický oblouk IMHO vůbec nefunguje a k tomu přepálená stopáž. 6/10
0 0
reagovat
crimson peak (2015)
75% - ten film me sral uz z traileru a videt sem ho moc nechtel, ale furt se vo nem mluvilo a dokonce i do topek se dostal, tak sem ho teda zkusil. poradne me to zaskocilo. vpodstate je to nejlepsi del toro vubec. pan's labyrinth povazuju za sracku, takze tomu muze lizt na paty jen prvni hellboy. horror to pro me nebyl ani na setinu sekundy, ale silena laska v tom zafungovala na jednicku. ohh jessica chastain byla proste perfektni. cejtil sem se u toho uplne oblouznenej. nebylo tam nic, co by me z nej vytrhavalo, zadna blba hudba, nebo lekacky, nebo zapeklita story. z dizajnu sem moc neustrikaval, ale je hodne dobrej a to i vcetne duchu.
643024
crimson peak (2015) 75% - ten film me sral uz z traileru a videt sem ho moc nechtel, ale furt se vo nem mluvilo a dokonce i do [link="http://www.avclub.com/article/20-best-films-2015-229810"]topek[/link] se dostal, tak sem ho teda zkusil. poradne me to zaskocilo. vpodstate je to nejlepsi del toro vubec. pan's labyrinth povazuju za sracku, takze tomu muze lizt na paty jen prvni hellboy. horror to pro me nebyl ani na setinu sekundy, ale silena laska v tom zafungovala na jednicku. ohh jessica chastain byla proste perfektni. cejtil sem se u toho uplne oblouznenej. nebylo tam nic, co by me z nej vytrhavalo, zadna blba hudba, nebo lekacky, nebo zapeklita story. z dizajnu sem moc neustrikaval, ale je hodne dobrej a to i vcetne duchu.
0 0
reagovat
angel's egg / 天使のたまご (1985)
70% - krasne mi to sedlo do nalady.
643008
angel's egg / 天使のたまご (1985) 70% - krasne mi to sedlo do nalady.
0 0
reagovat

xxendxx

"Gravitace, kterou většina lidí z mýho okolí považuje za hroznou nudu s pozérskou kamerou" - mám podobně tupé okolí. :D
642958
"Gravitace, kterou většina lidí z mýho okolí považuje za hroznou nudu s pozérskou kamerou" - mám podobně tupé okolí. *:D*
xxendxx
0 0
reagovat

BrusVejn

ja od rána dumám prečo čítaš nový čas :D :D:D ale aj mňa by zaujímalo, kde tie čísla vzali.
642955
ja od rána dumám prečo čítaš nový čas *:D* *:D**:D* ale aj mňa by zaujímalo, kde tie čísla vzali.
BrusVejn
0 0
reagovat
"rozpočet - 385 mil. €, očakávaný zisk: 491 mil. € (bol by najziskovejším filmom všetkých čias)"
Takéto infošky sa človek dozvie na cas.sk ku SW. A aj už 10 minút dumám kde na tie čísla prišli.
642944
"rozpočet - 385 mil. €, očakávaný zisk: 491 mil. € (bol by najziskovejším filmom všetkých čias)" Takéto infošky sa človek dozvie na cas.sk ku SW. A aj už 10 minút dumám kde na tie čísla prišli.
0 0
reagovat
the apartment (1960)
90% - bez toho prehravani jacka lemmona by me to asi zas tak nebavilo.

sisters (1973)
85% - de palma me nadchnul jenom u carrie. po blow out a dressed to kill sem se zacinal bat, ze to uz znovu neprijde. tohle je ale hrozna pecka. jeste nekdy dam body double a the fury.
642942
the apartment (1960) 90% - bez toho prehravani jacka lemmona by me to asi zas tak nebavilo. sisters (1973) 85% - de palma me nadchnul jenom u carrie. po blow out a dressed to kill sem se zacinal bat, ze to uz znovu neprijde. tohle je ale hrozna pecka. jeste nekdy dam body double a the fury.
0 0
reagovat

Men & Chicken

Správna úchyláreň. Mikkelsen a sliepky :D:+
642937
Správna úchyláreň. Mikkelsen a sliepky *:D**:+*
Men & Chicken
0 0
reagovat
annie hall (1977)
40% - to byla fuska. asi na popaty sem to dokoukal a pritom je to tak kratky.
642936
annie hall (1977) 40% - to byla fuska. asi na popaty sem to dokoukal a pritom je to tak kratky.
0 0
reagovat

Martan

čekal jsem, že se to povleče, ale Damon si to naprosto povodil a i přes to, že to má víc jak 2 hodiny, tak jsem se bavil znamenitě. Bavil jsem se už u Gravitace, kterou většina lidí z mýho okolí považuje za hroznou nudu s pozérskou kamerou, ale tohle bylo ještě o level lepší. Sice mi neseděl ten "všechny okna a dveře si uděláme z igeliťáku a izolačky a pak tu budem chodit nahatý" feeling, ale zábavný to bylo velmi. 9/10 a těším se na repete
642932
čekal jsem, že se to povleče, ale Damon si to naprosto povodil a i přes to, že to má víc jak 2 hodiny, tak jsem se bavil znamenitě. Bavil jsem se už u Gravitace, kterou většina lidí z mýho okolí považuje za hroznou nudu s pozérskou kamerou, ale tohle bylo ještě o level lepší. Sice mi neseděl ten "všechny okna a dveře si uděláme z igeliťáku a izolačky a pak tu budem chodit nahatý" feeling, ale zábavný to bylo velmi. 9/10 a těším se na repete
Martan
0 0
reagovat

Sleeping with Other People

Uhghhh ... celé to chtělo být strašně nenuceně cool, a bylo to umělé a cool jen tak napůl, dokoukal jsem to jen kvůli Aly, její acting mě asi nikdy neomrzí ?)

slabších 6/10
642921
Uhghhh ... celé to chtělo být strašně nenuceně cool, a bylo to umělé a cool jen tak napůl, dokoukal jsem to jen kvůli Aly, její acting mě asi nikdy neomrzí *?)* slabších 6/10
Sleeping with Other People
0 0
reagovat

Axis

Souhlasím, bylo to super. Nepamatuju, kdy jsem se u filmu tak zasmál, už to bude nějaká doba.
642914
Souhlasím, bylo to super. Nepamatuju, kdy jsem se u filmu tak zasmál, už to bude nějaká doba.
Axis
0 0
reagovat

Guido

Peeping Tom lepsi jak Spartacus? link
642906
Peeping Tom lepsi jak Spartacus? http://www.youtube.com/watch?v=fSYmb_IkHU0
Guido
0 0
reagovat
peeping tom (1960)
80% - scenar je hodne zajimavej, ale ...

the night of the hunter (1955)
100% - robert mitchum je dabel.

buffalo '66 (1998)
95% - genialni.

spartacus (1960)
50% - i mistr tesar se nekdy utne.

sexy beast (2000)
60% - spoust zvatlani a kralikodlak.

human nature (2001)
60% - na kaufmana slabota.
642904
peeping tom (1960) 80% - scenar je hodne zajimavej, ale ... the night of the hunter (1955) 100% - robert mitchum je dabel. buffalo '66 (1998) 95% - genialni. spartacus (1960) 50% - i mistr tesar se nekdy utne. sexy beast (2000) 60% - spoust zvatlani a kralikodlak. human nature (2001) 60% - na kaufmana slabota.
0 0
reagovat

Scouts Guide....

Mne to prislo strasne nevyrovnane... Prekvapilo me, jak dobre je to natocene, ale strasne dlouho se tam vpodstate nic moc nedeje a prijde mi, ze to moc nevi, na jakem humoru by to chtelo stavet a je to vetsinu casu takove "neither here nor there" a hlavne teda proste povetsinou ne moc vtipne... Vim, ze u techhle filmu se na logiku hraje malokdy, ale tady si s chovanim zombiku delali vylozene, co se jim zrovna zachtelo, aniz by to davalo nejaky smysl..

Zachranuje to vpodstate az nadmiru vyzivny zaverecny masakr, ktery ale taky dost poukazuje, jak moc zbytek filmu promarnil ten potencial.

Svoje momenty to ma, ale ja bych tomu asi vic jak hodne slabych 6/10 nedal.
642903
Mne to prislo strasne nevyrovnane... Prekvapilo me, jak dobre je to natocene, ale strasne dlouho se tam vpodstate nic moc nedeje a prijde mi, ze to moc nevi, na jakem humoru by to chtelo stavet a je to vetsinu casu takove "neither here nor there" a hlavne teda proste povetsinou ne moc vtipne... Vim, ze u techhle filmu se na logiku hraje malokdy, ale tady si s chovanim zombiku delali vylozene, co se jim zrovna zachtelo, aniz by to davalo nejaky smysl.. Zachranuje to vpodstate az nadmiru vyzivny zaverecny masakr, ktery ale taky dost poukazuje, jak moc zbytek filmu promarnil ten potencial. Svoje momenty to ma, ale ja bych tomu asi vic jak hodne slabych 6/10 nedal.
Scouts Guide....
0 0
reagovat

Scouts Guide to the Zombie Apocalypse (2015)

Hrozná, ale zábavná pesčovina. A pro všechny skauty povinnost! 7/10
642901
Hrozná, ale zábavná pesčovina. A pro všechny skauty povinnost! 7/10
Scouts Guide to the Zombie Apocalypse (2015)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se