reaguje na:
Vincent
Doporucuju tu vubec nejlevnejsi :D
|
reagují:
Vincent
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Šel jsem do LG Nanocell, což mi přišlo jako adekvátní mezikrok. Podává o něco lepší barvy než klasická LED, HDR tu má větší smysl (i když stále malý), lepší zvuk díky AI (nečekal jsem zázraky, ale je to poznat) a 4K je 4K u 4K videa. Příště to bude Oled, přísahám. 
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
Cinefil
|
reagovat
|
Můžu říct, že HDR a 4K je jen marketingová značka u TV do 20k. U té mojí naštěstí 4K šlape skvěle, ale kde ho běžně sledovat, aniž bych vytřískal všechny prachy na BR disky?|
reagují:
SteKi
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
TrDLo
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
TrDLo
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|