ale svý momenty to mělo. Zatím mi ta osmá sérka připadá jako jeden dlouhej film. In Sapochnik I trust
ten chlap je jinde než nějakej Nutter a ne jen kvůli akci
ale svý momenty to mělo. Zatím mi ta osmá sérka připadá jako jeden dlouhej film. In Sapochnik I trust
ten chlap je jinde než nějakej Nutter a ne jen kvůli akci|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
) atd. a pak dělá ramena na Jamieho. Přišla mi tam nejmíň v právu. Ona mi tak totiž přijde vždycky, Sansa ji pak hezky řekla, že hlavně ona neměla věřit Cersei, když mi před tim sjezdila Tyriona. Trošku sebereflexe kurva.
|
reagují:
Mr.FREAKE
|
reagovat
|
|
reagují:
Godlike
|
reagovat
|
|
reagovat
|