|
reagovat
|
Diskuzní fórum SERIÁLY
příspěvky 27821 - 27840
Napsat příspěvek
- 1
- 2
- .
- 1391
- 1392
- 1393
- .
- 3344
- 3345
Ozark s02
Balim to po 4 castiach. Ta ista nuda ako v prvej serii, z ktorej som si pamatal minimum.
Mayans s01
Na SOA sa nechyta, chyba mi tam charizmaticka postava ako Charlie a Ron, ale po piatich castiach som hooked.
Balim to po 4 castiach. Ta ista nuda ako v prvej serii, z ktorej som si pamatal minimum.
Mayans s01
Na SOA sa nechyta, chyba mi tam charizmaticka postava ako Charlie a Ron, ale po piatich castiach som hooked.
|
reagují:
Godlike
|
reagovat
|
Pořad Newsroom se byl podívat na natáčení BBK. Kromě Terezy Dočkalové je tam vidět absolutně klidného Civala, který ten seriál skvěle režíruje.
Od minuty 19:50.
Od minuty 19:50.|
reagovat
|
Discovery of Witches
Mám moc rád oba titulní herce, ale tohle je jako rozredeny ripoff stmívání. Zlatý True Blood.... Absolutně nechápu ta vysoká hodnocení.
|
reagovat
|
Pripomienka, že Touch of Cloth je dosť možno najlepšia vec čo vyšla z britskej televízie
|
reagovat
|
reaguje na:
KARLOS
Ten restart me taky sral, ale trvalo to v podstate jednu epizodu jestli si to spravne pamatuju, a pak to zase zacalo bejt zajimavy 

|
reagovat
|
reaguje na:
Vincent
Mě vysloveně nesedla ta "transformace", že jsou v pekle. Jako jasně, krásně jim to všechno vyšlo a ten twist sám o sobě byl velmi chytrý. Ale to, jak to začali rozpracovávat na začátku dvojky, nehledě na to, že ty postavy se "restartovaly" - jednoduše to pro mě ztratilo většinu toho kouzla jedničky.
Ale asi tomu v budoucnu šanci dám, s tímhle druhem komedie to mám takhle často, i last man on earth atd sleduju jednou za rok to, co mi zbývá...
Ale asi tomu v budoucnu šanci dám, s tímhle druhem komedie to mám takhle často, i last man on earth atd sleduju jednou za rok to, co mi zbývá...
|
reagují:
Vincent
|
reagovat
|
The Good Place
Koukate nekdo? Ted jsme dohnali prvni 2 rady a koukame na momentalni 3. radu, co prave zacala. Celkem zabavna oddechovka, u ktery se nemusi moc premejslet a rychle tech 20 minut utece 

|
reagují:
KARLOS
|
reagovat
|
Final Space
.... je moc super, líbila se mi ta poetika. Epické je to hodně a kolikrát jsem se na takovou taškařici nepříjemně dojal - Avocato a jeho syn
|
reagovat
|
Tie mlandrave rucicky a nasprejovany sixpack a prsne svaly, lebka na rozkroku ako suspenzor, ten radoby drsnacky vyraz, fakt to vyzera ako fotka na obale lacneho kostymu z obchodiku s party rekvizitami 

|
reagovat
|
reaguje na:
do_Od
Osobně si nevybavuju nikoho, komu bych přál režírovat hraný Star Wars víc, jak Filonimu.
Je to borec.
Je to borec.
|
reagovat
|
TOP Diskuze
99Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 33První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 31Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 15Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 15Sláva: V.I.M. 14Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 12Shrek 5: Teaser 2 10Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje
